BMW SERII 6 GRAN TURISMO.

TWÓJ MANIFEST.

ODKRYJ PIERWSZE W HISTORII BMW SERII 6 GRAN TOURISMO.
a[href|target],strong,b,br,p,hr

Pierwsze w historii BMW serii 6 Gran Turismo, to pod każdym względem samochód niezwyczajny. Jesteśmy pewni, że wyznaczy on zupełnie nowe standardy zarówno w pojmowaniu luksusowości i komfortu we wnętrzu samochodu, ale też dynamice jazdy, którą wspiera najnowsza technologia asystująca kierowcy. Ten model, to zupełnie nowy wymiar podróżowania w najlepszym stylu.


BMW serii 6 Gran Turismo wyróżnia unikalna estetyka oraz obszerne i luksusowe wnętrze. Jego wyśmienite właściwości jezdne gwarantują sportową dynamikę, a na długich trasach najwyższy komfort podróżowania. Ten samochód to synonim nowoczesnego designu i radości z jazdy à la Gran Tour.


Mocno wyrzeźbione kształty i smukła sylwetka dają BMW serii 6 Gran Turismo imponującą prezencję. Dynamicznie wysklepione powierzchnie kontrastują z łagodnie opadającą linią dachu, która nadaje sylwetce elegancji i sportowego sznytu. Charakterystyczny tył podkreśla dynamikę tej niezwykłej koncepcji auta.Pierwsze w historii BMW serii 6 Gran Turismo dostępne w naszym salonie.

6 Gran Turismo zdjęcie
6 Gran Turismo zdjęcie
6 Gran Turismo zdjęcie
6 Gran Turismo zdjęcie
6 Gran Turismo zdjęcie

BMW serii 6 Gran Turismo.

Zgoda na komunikację marketingową

Chcę otrzymywać komunikację marketingową od Playada sp. z o.o. Dealer BMW ZK Motors za pośrednictwem
Wnioski o wprowadzenie zmian w zakresie oświadczenia o wyrażeniu zgody oraz prawo do wycofania zgody

Aktualności.