DEALER BMW ZK MOTORS KIELCE.

JESTEŚMY TU DLA CIEBIE.

Salon Dealer BMW ZK Motors Kielce.
a[href|target],strong,b,br,p

Dealer BMW ZK Motors Kielce.

a[href|target],strong,b,br,p

Jesteśmy pierwszym autoryzowanym salonem i serwisem marki BMW w województwie świętokrzyskim, który mieści się przy ulicy Wystawowej 2 w Kielcach.


Oferujemy najnowsze modele samochodów marki BMW, w tym elektryczne BMW I, oraz motocykle BMW. Posiadamy ponadto autoryzację na sprzedaż aut BMW M.


Z myślą o aktualnych i przyszłych użytkownikach samochodów elektrycznych otworzyliśmy w kieleckiej Galerii Korona i Galerii Echo bezpłatne stacje ładowania.


W 2016 roku otrzymaliśmy nagrodę najlepszego Dealera BMW I w Polsce.


W naszym Salonie dostępne są samochody nowe oraz samochody używane Premium Selection.


Oferujemy Klientom pełny serwis mechaniczny gwarancyjny i pogwarancyjny, oraz wysokiej jakości oryginalne części i akcesoria BMW i MINI. Nasz serwis Blacharsko-Lakierniczy to najnowocześniejszy certyfikowany serwis tego typu w regionie świętokrzyskim.  Świadczy on usługi na najwyższym poziomie nie tylko dla samochodów BMW, ale także innych marek. Wysoką jakość i standardy usług potwierdza uzyskany Certyfikat Blacharsko-Lakierniczy BMW Polska. Klienci korzystający z serwisu mają do dyspozycji samochody zastępcze BMW. Wszelkie naprawy blacharsko-lakiernicze odbywają się bezgotówkowo. Pewność i wysoką jakość usług zapewnia nowoczesny sprzęt oraz profesjonalna, wyszkolona kadra pracowników serwisu.


Działamy w ramach Świętokrzyskiego Centrum Usług Motoryzacyjnych.


Jest to nowoczesny kompleks handlowo-usługowy, oferujący pełen zakres usług z branży motoryzacyjnej. To pierwsze tak kompleksowe rozwiązanie w Kielcach i całym regionie świętokrzyskim. W skład Świętokrzyskiego Centrum Usług Motoryzacyjnych wchodzą: Autoryzowany Salon i Serwis BMW ZK Motors, Serwis Blacharsko-Lakierniczy ZK Motors, Stacja Kontroli Pojazdów, serwis motocyklowy, hotel dla motocykli, serwis wulkanizacyjny z możliwością przechowywania opon i kół oraz myjnie. Dodatkową ofertę stanowią usługi z zakresu finansów i ubezpieczeń samochodów.


Budynki zostały zaprojektowane i wybudowane z zastosowaniem najbardziej nowoczesnych proekologicznych rozwiązań budowlanych. 99 procent oświetlenia to wydajna technologia LED, a automatyczny system sterowania oświetleniem zsynchronizowany jest z czujnikiem światła dziennego. Na dachach zamontowane są ogniwa fotowoltaiczne o mocy 20 kW, co w znacznym stopniu zmniejsza zużycie energii elektrycznej. Budynki zostały też wyposażone w pompy ciepła, które wykorzystywane są do ogrzewania i chłodzenia płaszczyznowego. Potwierdzeniem wysokich standardów ekologicznych zastosowanych w budynkach jest fakt, że jesteśmy pierwszym Salonem BMW na świecie i jedynym w Polsce Dealerem BMW, który otrzymał Złoty Certyfikat Zrównoważonego Rozwoju od BMW AG w Monachium. 


Zapraszamy do odwiedzenia naszego dealerstwa.