Dealer BMW Kielce ZK Motors.

Poszukujemy dynamicznej i zaangażowanej osoby na stanowisko Koordynatora Działu Sprzedaży Samochodów Używanych w BMW ZK Motors Kielce.

Jeżeli jesteś osobą, która z pasją podchodzi do sprzedaży i potrafi skutecznie zarządzać zespołem – to oferta dla Ciebie!

KOORDYNATOR DZIAŁU SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW UŻYWANYCH.

Główne obowiązki:

  • Koordynowanie procesów zakupowych oraz sprzedażowych w Dziale Samochodów Używanych
  • Monitorowanie i analiza rynku samochodów używanych, aby zapewnić konkurencyjność oferty. Analiza stoku
  • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe oraz raportowanie ich do przełożonych. Zarządzanie celami oraz kluczowymi wskaźnikami
  • Aktywna sprzedaż pojazdów używanych oraz budowanie długoterminowych relacji z klientami
  • Aktywne pozyskiwanie klientów i dbanie o ich satysfakcję
  • Dbanie o jakość ogłoszeń oraz jakość ekspozycji samochodów klasy Premium
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu maksymalizacji efektywności działań sprzedażowych

Oczekujemy od Ciebie:

  • Minimum 4-letnie doświadczenie w sprzedaży samochodów (preferowane w segmencie Premium)
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem oraz umiejętności motywacyjne
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Zorientowanie na realizację celów i wyniki sprzedażowe
  • Dobra znajomość rynku motoryzacyjnego oraz prawa handlowego

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia oraz system premiowy powiązany z wynikami sprzedaży
  • Możliwość rozwoju kariery w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Dostęp do szkoleń oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu

Jeśli uważasz, że to stanowisko jest dla Ciebie, nie czekaj! Prześlij swoje CV. Dołącz do nas i buduj swoją przyszłość z BMW ZK Motors Kielce!